Realizované projekty

Zkušený tým odborníků PDM Group se v rámci svého předchozího působení v minulosti podílel na nejvýznamnějších projektech v rezidenčním, kancelářském a i komerčním segmentu trhu, realizovaných na území hlavního města Prahy. Jedná se zejména o následující projekty:

i.RIVER CITY PRAGUE

Areál RIVER CITY PRAGUE představuje významnou urbanistickou oblast v Praze. Území Karlína tu bylo rozšířeno až k nábřeží a obohaceno o zelenou promenádu podél řeky, která zároveň slouží jako protipovodňová ochrana. RIVER CITY PRAGUE vytváří na ploše cca 7 hektarů ucelené residenční a pracovní prostředí, v němž se snoubí funkce kancelářských a obchodních ploch s nabídkou hotelu, restaurací a garáží, a to vše na břehu řeky obklopeném vzrostlými stromy a zelení. V RIVER CITY PRAGUE je také dostatek míst k relaxaci, procházkám i k posezení.

RIVER CITY PRAGUE poskytuje širokou nabídku služeb včetně tří restaurací (každá z nich nabízí pokrmy odlišné kuchyně, přičemž dvě jsou samoobslužné), kavárny, pobočky České pošty, bankomatu, prodejny novin a tabáku, květinářství, čistírny a provozovny fyzioterapeutických a masážních služeb.

ii. Central Park Praha

Central Park Praha se nachází v těsném sousedství jednoho z největších parků na rozhraní Žižkova a Vinohrad.

Promyšlená koncepce čtvrti kombinuje bydlení v terasových a věžových domech, umístěných ve svahu a poskládaných kolem nového centrálního parku tak, aby vytvořily bezpečný areál. Největší důraz je kladen na zachování soukromí obyvatel a individualitu a originalitu každé bytové jednotky.

Rezidence Central Park Praha spojuje výhody života ve velkoměstě s klidem vlastního parku a pohodlím, charakteristickým pro exkluzivní komunitu. Bezprecedentní služby vycházejí vstříc kosmopolitní klientele: od údržby bytu přes mytí vozu, donášku jídla i léků, programy pro děti, venčení domácích mazlíčků, překladatelské služby, až po asistenci při jednání s místními úřady.

iii. Ostatní projekty

Malé náměstí 13, Praha 1, Jilská 16, Praha 1, Šultysova 11, Praha 6, Bělohorská , Praha 6